تبلیغات
کافی نت پارمیس - پیشنهاد هایی برای خوشحال کردن شوهران / خانم ها بخوانند
کافی نت پارمیس
این انصاف نیست بیاین مطالب رو ببینین اما هیچ نظری ندین . ممنون میشم اگه نظرهاتون رو بخونم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


این ویلاگ متعلق به کافی نت پارمیس (واقع در شهرک فرهنگیان ارومیه) می باشد تاریخ افتتاح : 1389/5/7

مدیر وبلاگ : وحید امیرزاده


 

 

غریزه مادری به زنان کمک می کند تا تغییرات کوچک را خیلی سریع درک کنند همانطور که این تغییرات را درکودکشان شهود می کنند. بیشتر زنان همین درک و شهود را نسبت به همسرانشان دارند و اگر چیزی در این رابطه تغییر کند آن را به راحتی متوجه می شوند. در بیشتر موارد آنها نمی دانند باید چه واکنشی دربرابر این تغییرات داشته باشند و چگونه رفتار کنند و آنقدر از این تغییرات شوکه می شوند که نمی توانند ریشه و علت این تغییرات را بفهمند و با یادآوری خوبی ها، از خودگذشتگی ها و وفاداری هایشان به خود دلداری می دهند و مدام این جمله را تکرار می کنند «حق من نیست که زندگیم اینجوری بشه» و درنهایت به این نتیجه می رسند که «مردا سروته یه کرباسن و نمی شه ازشون بیشتر از این انتظار داشت»…

به گزارش ایران ویج ، اگر شما هم احساس می کنید رفتار همسرتان مثل همیشه نیست، عادت هایش عوض شده اند، احساساتش نسبت به شما تغییر کرده است او را شاد نمی بینید و اعتمادتان را از دست داده اید به جای نگرانی و ترس از دست دادن رابطه، تلاش کنید تا درک درستی از این وضعیت پیدا کنید و اوضاعتان را سروسامان بدهید. تلاش شما این نیست که با همسرتان دعوا و درگیری راه بیندازید، پیشاپیش از خودتان و عملکردتان دفاع کنید، ضعف هایتان را بپوشانید، به دنبال متهم باشید و با تندروی و بدرفتاری از حقوق خودتان دفاع کنید. زمانی که این تغییرات را در زندگی احساس کردید پیش از هر واکنشی لازم است کمی تامل کنید و از خودتان صادقانه بپرسید «چه چیزی باعث شد رفتار همسرم عوض بشه؟ چرا اون دیگه درکنار من شاد نیست؟». کمی به عملکردتان دقت کنید و ببینید چرا او مثل قبل در این رابطه خوشحال نیست؟ چرا برای زندگی تلاش نمی کند و شما در اولویت زندگی اش نیستید. این پرسش ها به شما کمک می کند وضعیت خودتان را ارزیابی کنید و علت تغییرات عاطفی همسرتان آشنا شوید:● آیا شور و هیجان مرده است؟

چقدر تلاش می کنید تا رابطه زناشویی تان را شاداب و پرهیجان نگه دارید؟ آیا هنوز همسرتان را قابل کشف و شناخت می دانید و یا فکر می کنید زندگی مشترک در درازمدت شما را تبدیل به دو همخانه کرده است؟ متاسفانه نباید انتظار داشته باشید شوهرتان این هیجان را به تنهایی ایجاد کند. بسیاری از مردان نمی دانند چطور باید یک رابطه را بانشاط و پرشور نگه داشت اما توقع دارند همسرشان این شادابی را در زندگی حفظ کند. همیشه قدم های اساسی را شما باید برای اینکار بردارید. همسرتان متوجه تلاش شما می شود و ارزش آن را درک خواهد کرد و پابه پای شما پیش خواهد آمد، اما توقع دارد نقش فعال را شما داشته باشید.

راه های زیادی برای اینکه رابطه تان را در اوج نگه دارید وجود دارد، شما می توانید:

▪ غافلگیرش کنید:

یکی از کارهایی که برای بسیاری از مردان امروزی جالب است این است که گاهی با چیزهای ساده غافلگیر شوند. آنها کار بسیار فوق العاده ای انتظار ندارند اما می خواهند تحرک و نشاط را احساس کنند. هرازچندگاهی او را با چیزهایی که دوست دارد یا انتظارش را نمی کشد غافلگیر کنید.

▪ به خودتان اهمیت بدهید:

همین که شما اعتمادبه نفس داشته باشید برای همسرتان بسیار هیجان انگیز است. یک شوهر متعادل و کسی که مشکلات روحی و فکری و عقاید خاصی نداشته باشد از اینکه شما را قدرتمند ببیند لذت می برد. اینکه شما به توانایی ها، استعدادها و زیبایی ظاهریتان توجه کنید و آنها را دست کم نگیرید به همسرتان روحیه و انگیزه می دهد. او در کنار شما شاد خواهد بود و نقطه ضعف هایتان را قابل قبول خواهد دانست اگر خودتان چنین طرز تفکری داشته باشید. فراموش نکنید که مردها دوست دارند پز توانایی ها و برتری های همسرشان را بدهند. پس سعی کنید مهارت های تان را بیشتر کنید، اهل مطالعه باشید، فعال و باانرژی باشید. اگر شما چنین شخصیتی دارید اما همین مسئله او را آزار می دهد دیگر نگران خودتان نباشید چون این مشکل فکری شوهرتان است نه شما!

▪ بی توجه نباشید:

نکات بسیار کوچک و ظریفی هستند که شما با توجه به آنها می توانید حضور همسرتان را جدی بگیرید و او را متوجه عشق و علاقه خودتان بکنید. تصور کنید یک نفر هر روز صبح با نشاط و لبخند به شما صبح بخیر بگوید، صبحانه گرم آماده کند، برنامه کاریتان را بپرسد و شما را برای شروع یک روز خوب آماده کند، چه تاثیری در شما می گذارد؟ نمی توانید در خوشایندی این نوع رفتار شک کنید و تاثیر مثبت آن را انکار کنید پس اگر همسرتان واقعا خواهان این است که شما اینگونه رفتار کنید منتظر چیز دیگری نمانید. البته چنین رفتارهایی متقابل است و همسرتان نیز باید به همین نکات ساده توجه کند. اما بالاخره یک نفر باید شروع کننده باشد و چه بهتر که آن شروع کننده شما باشید.

▪ از داستان های تکراری خسته نشوید:

حتما همسرتان بارها و بارها یک ماجرا را برای شما با آب و تاب تعریف کرده است. خیلی خسته کننده به نظر می آید که او هربار ماجراهای خاصی را برایتان تعریف کند؟ چه اشکالی دارد؟ همین عادت را بهانه ای برای گفتگو بدانید و سعی کنید طوری به حرف هایش گوش بدهید که انگار هیچ وقت آنها را نشنیده اید. مشخص نیست که چرا مردها چنین عادتی دارند اما چرا به آن احترام نگذارید و طوری رفتار کنید که او از هم صحبتی با شما ناامید نشود؟ روشتان را تغییر بدهید. سعی کنید هربار به داستان هایش گوش کنید، به لطیفه های تکراریش بلندتر بخندید و طوری نگاهش کنید و مشتاق باشید که انگار هرگز آن را نشنیده اید. جالب است نه؟

▪ فوتبالی شوید:

شاید به نظرتان عجیب باشد که همسرتان بخاطر اینکه او را در علایق شخصیش همراهی نمی کنید از شما دلسرد و مایوس شود. چه فکر کرده اید؟ او به همین سادگی راهش را از شما جدا می کند. او فوتبال دوست دارد؟ عاشق بازی های رایانه ای است؟ عاشق روزنامه و وب گردی است؟ دوست دارد هرشب فیلم ببیند؟ چرا همراهیش نمی کنید؟ کار بسیار ساده ای است اما برای همسرتان بسیار معنادار است. شماهم که بدتان نمی آید او همه چیز را باشما شریک شود!

▪ مسحور فرزند نشوید:

از شما بعید نیست که با تولد فرزندتان خود را وقف او بکنید و انتظار داشته باشید که همه توجه و حمایت و ارزش های خانوادگی حول محور فرزندتان باشد. اگر زمینه این نوع رفتارهای اغراق آمیز را درخودتان می بینید و یا به همین روش عمل می کنید، نیاز به بازبینی در تعریف خانواده، زن و شوهر، جایگاه فرزند و مفهوم رابطه دارید. عصبانی نشوید اگر همسرتان کنار بکشد، همراهیتان نکند و جایگزین های دیگری برای شما پیدا کند.

▪ او هم به دنیا آمده است:

گرفتن یک جشن تولد خانوادگی ساده ترین کاری است که می توانید برای شادکردن همسرتان انجام بدهید. همه ما از اینکه دیگران در روز تولدمان به یادمان باشند لذت می بریم. شوهر شما هم یکی از کسانی است که تولد برایش معنای خاصی دارد. سعی کنید روزها و مناسبت های خاص را همیشه به یک روش و با یک عادت برگزار نکنید. گاهی تولد با دوستان خانوادگی را امتحان کنید، گاهی تولد دونفره بگیرید و گاهی هم با اعضای خانواده. این کار را طبق یک وظیفه انجام ندهید و هربار آن را متفاوت، پرشور و باانگیزه جشن بگیرید. فقط شما به دنیا نیامده اید، او هم به همه این نوع توجه ها نیاز دارد.

▪ مشکوک نباشید:

بنای زندگی تان را بر اعتماد به یکدیگر بگذارید. مدام او را کنترل نکنید. در هر حرکت ساده همسرتان به دنبال بدبینی نباشید. این عادت که همه شماره تلفن ها را کنترل کنید. پیامک ها را بخوانید و یا از او بپرسید چی خریدی؟ کجا خریدی را کنار بگذارید. خودتان را از تصورات بدبینانه خلاص کنید. برای اینکه او را درکنار خودتان داشته باشید باید کارهای مفیدتری به جز کنترل همسرتان انجام بدهید.

▪ از خانواده شوهر معضل نسازید:

مادر شوهر و خواهر شوهر را اولویت تاثیرگذار در زندگی تان ندانید. آنها می توانند خوب یا بد باشند، ممکن است شما را ناراحت کنند، ممکن است احساس کنید آنها قصد دخالت در زندگی تان را دارند. صرف نظر از اینکه آنها چه می کنند، خوب هستند یا نه نباید همسرتان را بخاطر رفتار خانواده اش تحت فشار قرار بدهید. او را مجبور نکنید پاسخگوی رفتار خانواده اش باشد. این کار غیرضروری است و تنها نتیجه اش این است که او سعی می کند در این تنش از شما فاصله بگیرد یا احساس حقارت کند، مقابله به مثل کند و افسرده شود. به وجود آمدن چنین شرایطی باعث می شود او درکنار شما شاد نباشد و احساس آرامش نکند.

▪ او را ببخشید:

اگر قرار است شوهرتان را بخاطر خطایی که کرده است و برای شما گران تمام شده است ببخشید او را از صمیم قلب ببخشید. اگر او پشیمان است طوری رفتار نکنید که او با یادآوری آن شرمنده شود. او را واقعا ببخشید و آن را فراموش کنید. نگرانی از اینکه «او هرگز فراموش نمی کنه» باعث می شود همسرتان از شما فاصله بگیرد حتی اگر واکنشی که نشان می دهد خشونت و آزار بیشتر شما باشد. اگر واقعا قصد دارید همسرتان را ببخشید و زندگی کنید به همسرتان این موضوع را بفهمانید.

▪ هرچه می خواهد دل تنگت نگو:

از دست شوهرتان به دلایل منطقی عصبانی هستید؟ حق با شما است اما عصبانیت شما مجوزی برای تحقیر و توهین به همسرتان نیست. شما باید در هرحالتی پایبند به اخلاقیات باشید. اخلاق به شما توصیه می کند خشمتان را کنترل کنید، بدزبانی نکنید، توهین نکنید و خاطرات بد گذشته را زنده نکنید. او هم می تواند این رفتارهای غیرمنصفانه شما را فراموش نکند و هر لحظه آنها را به یاد بیاورد. اگر می خواهید همسرتان تغییر نکند و در کنار شما احساس خوشبختی کند روشتان را در بیان اختلاف نظرها، اشتباهات، تفاوت های فرهنگی، عقیدتی و البته سیاسی عوض کنید.

▪ به ظواهر اهمیت بدهید:

به خودتان، نوع لباسی که می پوشید، ظاهر زندگی تان و دستپخت تان توجه کنید. بی انگیزگی شما در رسیدگی به اوضاع خانه، خورد و خوراک و پوشش در همسرتان نیز تاثیر می گذارد همانگونه که شما از آشفتگی روحی و ظاهری همسرتان تاثیر می پذیرید. البته شما در ظواهرتان محدود نمی شوید. وضعیت روحی شما نیز بسیار مهم است. غرغرو نباشید، اگر افسرده هستید کاری برای درمان و از بین بردن آن بکنید، نگرانی و استرس شما نیز به همسرتان منتقل می شود درست همانطور که وضعیت روحی او در شما تاثیر می گذارد. تا آنجا که می شود شادابیتان را حفظ کنید و اگر دلایلی وجود دارند که شما را غرغرو، نگران، افسرده، خسته و پریشان می کنند آنها را رفع کنید.

▪ اجازه بدهید آنطور که می خواهد باشد:

اگر همسر شما رفتار نامتعارف، غیراخلاقی و بیمارگونه ای ندارد نباید سعی کنید او را تغییر بدهید. این کار کاملا غیرانسانی است و هویت فردی او را آسیب پذیر می کند. او نباید شبیه مرد آرزوهای شما باشد همانطور که شما نمی توانید یک زن افسانه ای باشید. اجازه بدهید زندگی شما با فرازونشیب هایش و با وجود تفاوت های ساده میان زن ومرد و تجربه های متفاوتش درجریان باشد. هیجان را از زندگی تان نگیرید.

▪ از نیازهای جنسی همسرتان نگذرید:

نسبت به این موضوع حساس باشید. به نیازهای خودتان و همسرتان توجه کنید. سرد نباشید و مثل هر موضوع مهم دیگری قدم هایتان را با همسرتان یکی کنید. پرشور و هیجان باشید و خودتان و همسرتان را از سلامت جنسی دور نکنید.

رعایت بسیاری از این موارد در مورد همسر شما نیز صدق می کند. شما هم در مواردی بسیار حساس هستید و با نقص و کمبود در زمینه های خاصی در رابطه زناشویی که بسیاری ازآنها عاطفی و روحی هستند دچار افسردگی و ناامیدی می شوید. اما درحال حاضر موضوع اصلی شوهر شماست که کمی تغییر کرده است، بی تفاوت به نظر می رسد و مثل همیشه نیست!

نوع مطلب : مطالب جالب و دیدنی " سرگرمی"، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
وحید امیرزاده
شنبه 23 اردیبهشت 1391
دوشنبه 30 مرداد 1396 01:16 ب.ظ
Hey I know this is off topic but I was wondering if you
knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter
updates. I've been looking for a plug-in like this for
quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this.
Please let me know if you run into anything.
I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.
دوشنبه 30 مرداد 1396 11:25 ق.ظ
Very quickly this website will be famous amid all blog viewers,
due to it's good articles or reviews
دوشنبه 30 مرداد 1396 11:13 ق.ظ
You are so cool! I don't believe I have read through something like this before.
So good to find someone with a few genuine thoughts on this subject.
Seriously.. thanks for starting this up. This website is something that
is required on the web, someone with a bit of originality!
دوشنبه 30 مرداد 1396 10:53 ق.ظ
With havin so much written content do you ever run into any
issues of plagorism or copyright violation? My website has a lot of completely unique content I've either created myself or outsourced but it seems
a lot of it is popping it up all over the internet without my authorization. Do you know any
methods to help prevent content from being ripped off?

I'd truly appreciate it.
سه شنبه 24 مرداد 1396 09:48 ق.ظ
Have you ever thought about writing an e-book or guest authoring on other websites?
I have a blog based on the same topics you discuss and
would love to have you share some stories/information. I know my
subscribers would enjoy your work. If you are even remotely interested, feel free to shoot me an e-mail.
سه شنبه 24 مرداد 1396 09:35 ق.ظ
Remarkable! Its in fact amazing post, I have got much clear idea concerning from this article.
سه شنبه 24 مرداد 1396 09:23 ق.ظ
magnificent publish, very informative. I wonder why the opposite specialists of this sector don't realize this.
You should continue your writing. I'm confident, you've
a huge readers' base already!
سه شنبه 24 مرداد 1396 09:14 ق.ظ
Asking questions are in fact pleasant thing if you
are not understanding something fully, except this piece of writing gives fastidious understanding even.
سه شنبه 24 مرداد 1396 09:13 ق.ظ
Howdy just wanted to give you a quick heads up. The text in your article seem to be running
off the screen in Ie. I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with internet browser compatibility but I
figured I'd post to let you know. The layout look great though!
Hope you get the problem solved soon. Many thanks
دوشنبه 23 مرداد 1396 04:04 ب.ظ
I think that what you posted was very reasonable. However,
think about this, suppose you added a little information? I mean, I
don't wish to tell you how to run your website, but suppose you added a post
title that makes people desire more? I mean کافی نت پارمیس - پیشنهاد هایی برای خوشحال کردن شوهران / خانم ها بخوانند is kinda boring.
You ought to peek at Yahoo's home page and note how they create post titles
to grab viewers interested. You might add a related video or a related pic or two
to get readers excited about what you've got to say.

Just my opinion, it could bring your blog a little livelier.
شنبه 21 مرداد 1396 10:09 ق.ظ
Hello! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog.
Is it hard to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty
fast. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to start.
Do you have any tips or suggestions? Thank you
شنبه 21 مرداد 1396 09:18 ق.ظ
I got this site from my buddy who shared with me on the topic of this website and now this time I am visiting
this website and reading very informative posts here.
شنبه 21 مرداد 1396 08:20 ق.ظ
Have you ever considered about adding a little bit more than just your articles?
I mean, what you say is important and all.
But think about if you added some great photos or video clips to give your posts more,
"pop"! Your content is excellent but with images and video clips, this blog could
undeniably be one of the greatest in its niche.
Terrific blog!
شنبه 21 مرداد 1396 07:55 ق.ظ
I have been surfing on-line more than 3 hours nowadays,
yet I never discovered any interesting article like yours.
It is pretty price enough for me. In my view, if all website owners
and bloggers made just right content material as you did, the net
shall be a lot more helpful than ever before.
شنبه 21 مرداد 1396 07:45 ق.ظ
Hey! This post couldn't be written any better! Reading through this post reminds me of my old room
mate! He always kept talking about this. I will forward this post to him.
Pretty sure he will have a good read. Many thanks for sharing!
شنبه 21 مرداد 1396 05:58 ق.ظ
This site really has all of the info I wanted about
this subject and didn't know who to ask.
شنبه 21 مرداد 1396 05:38 ق.ظ
Today, I went to the beach front with my children. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She
placed the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it
pinched her ear. She never wants to go back! LoL I
know this is entirely off topic but I had to tell someone!
شنبه 21 مرداد 1396 05:32 ق.ظ
Howdy! I could have sworn I've been to this site before but after looking at a few of the articles I realized it's new to me.
Anyways, I'm definitely happy I came across it and
I'll be bookmarking it and checking back regularly!
شنبه 21 مرداد 1396 04:57 ق.ظ
Pretty section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your blog posts.
Any way I'll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently
rapidly.
شنبه 21 مرداد 1396 04:57 ق.ظ
This article is in fact a nice one it assists new internet viewers,
who are wishing in favor of blogging.
شنبه 21 مرداد 1396 04:24 ق.ظ
Pretty! This was an extremely wonderful post. Thank you for supplying these details.
شنبه 21 مرداد 1396 04:11 ق.ظ
This design is incredible! You certainly know how
to keep a reader amused. Between your wit and your videos,
I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Fantastic job.
I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented
it. Too cool!
شنبه 21 مرداد 1396 04:10 ق.ظ
What's up everyone, it's my first go to see at this web page,
and paragraph is truly fruitful designed for me, keep up posting these content.
شنبه 21 مرداد 1396 04:10 ق.ظ
It's in fact very complex in this full of activity
life to listen news on Television, so I just use world wide web for that reason, and obtain the latest
information.
شنبه 21 مرداد 1396 04:08 ق.ظ
I'm amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that's equally educative and amusing, and let me tell you,
you have hit the nail on the head. The problem is something which not enough
folks are speaking intelligently about. I'm very happy that I found this
in my search for something regarding this.
شنبه 21 مرداد 1396 04:05 ق.ظ
Incredible! This blog looks exactly like my old
one! It's on a completely different subject but it has pretty much the same page layout and design.
Superb choice of colors!
شنبه 21 مرداد 1396 03:52 ق.ظ
Hi my loved one! I want to say that this article is
awesome, nice written and come with almost all important infos.
I would like to look extra posts like this .
شنبه 21 مرداد 1396 03:52 ق.ظ
Awesome post.
شنبه 21 مرداد 1396 03:40 ق.ظ
I used to be recommended this website through my cousin. I'm now not
certain whether this put up is written by way of him as no one else recognise such precise approximately my difficulty.

You are incredible! Thanks!
شنبه 21 مرداد 1396 03:34 ق.ظ
First off I want to say great blog! I had a quick question that I'd
like to ask if you do not mind. I was curious to find out how you center yourself and clear your mind prior to
writing. I've had a difficult time clearing my mind in getting my ideas
out. I do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to
15 minutes are generally wasted simply just trying to figure out how to begin. Any suggestions or tips?
Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی